• Ürün

Vinç Uzaktan Kumanda ile Vincinize Yakın Kontrol

Beta  vinç uzaktan kumandaları, kablolu kumanda sistemlerinin sınırlı kullanıma alternatif olarak düşük maliyetli çözümler sunar.

Vinç Uzaktan Kumanda Zor koşullara dayanabilen vinç uzaktan kumandaları, ceraskallar, tavan vinci, mobil vinçler, manlift  ve diğer endüstriyel uygulamalar için idealdir. İş güvenliğine uygun olan bu sistemler, ergonomik ve hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2,4,6, 8,10 ve 12 butonlu seçenekleri mevcuttur.

Esneklik ve Performans

Vinç Kumandaları her türlü uygulamaya özel ve  uyacak şekilde 200'den fazla programlanabilir işlevle donatılmıştır.
Kauçuk gövde altı, koruyucu kapaklar ,kemere bağlanma gibi ek koruma ve esnekliği sağlamak için extra aksesuarları vardır.

Güç ve Güvenlik

Butonlar standartlara uygun kontaklara sahiptir ve yüksek basma sayısı için derecelendirilmiştir. Kumandalar eldiven giyerken hassas basma sağlar.muhafazalar, endüstriyel dayanıklı plastik ve fiberglas kompozit malzemelerden yapılmıştır.Ayrıca standart olarak operatör hatalarını önlemek ve extra güvenlik amaçlı olarak aynı anda iki butona basmayı engelleyen mekanik kilitler vardır.Acil stoplar standart mevcuttur.

Ayrıca ihtiyacınıza uygun çözümler ,size özel avantajlı fiyatlarımızı almak için İLETİŞİM bölümünden bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Vinç Uzaktan Kumanda Çeşitleri

Vinç Uzaktan Kumanda 2 Buton
Vinç Uzaktan Kumanda 2 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
BETA-BUVK-Seri Kumandalar
Vinç Uzaktan Kumanda 4 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
Vinç Uzaktan Kumanda 4 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
BETA-BUVK-Seri Kumandalar
Vinç Uzaktan Kumanda 6 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
Vinç Uzaktan Kumanda 6 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
BETA-BUVK-Seri Kumandalar
Vinç Uzaktan Kumanda 8 Buton
Vinç Uzaktan Kumanda 8 Buton+Acil Stop Çift Hızlı
BETA-BUVK-Seri Kumandalar